Er zijn veel Nederlanders die voor Noorwegen hebben gekozen als nieuw thuisland. Op deze pagina vind je weblogs en andere verhalen. Heb je tips voor deze pagina gebruik dan het contactformulier.
Het bijhouden van een weblog is veel, vaak onderschat werk. Daarom zal je weblogs tegenkomen die weinig of soms helemaal niet meer worden bijgehouden. Voor potentiële emigranten is er in weblogs vaak wel veel informatie te vinden.
- Taco
- John & Emmy
- familie Olthuis
- Wij wonen in Norge
- familie Regter
- Andrea in Noorwegen
- Debora in Lofthus
- familie Veldhoven
- John en Chantal in Vegårshei
- Albert & Annelies van de Weide
- Weblog van Carolien
- dagboek van Rinie en Franka van der Pluijm
- Op weg naar Eidfjord
- Petra, Jeff, Valentijn & Madelief in Noorwegen
- De Winkelhorstjes
- Robin & Janine in Bromma
- Gryteselv Fjellgård Rina & Jan • In dit weblog kunt u de ervaringen en belevenissen lezen en bekijken van van 2 voormalige restauranteigenaars uit Nederland die nu in Noorwegen hun eigen ingredienten produceren en verzamelen in het midden van Noorwegen.
- familie Larmené in Hardanger
- Mad & Feiko
- Jan & Madeleine in Noorwegen
- Ronald en Marja in Noorwegen
- Hans & Nicolette aan de kust
- Piet Vijverberg verhuisde naar Drangedal en houdt zich bezig met het telen van biologische producten. Zijn ervaringen zijn te lezen op zijn weblog.
- De familie Boekhout in het zuiden van Noorwegen.
- Peter en Ingrid van Gastel zijn eind juli 2010 in Øversjødalen bij Tolga gaan wonen. Hebben een eigen bedrijf: Van Gastel Bygg Engineering en werken per internet.
- Mockinggard • Nederlands gezin op een Noorse boerderij.